אין במקום הזה פינה שלא הושקעה בה מחשבה ואהבה. השקט, הנופים, החדר, החיבור לטבע, קבלת הפנים החמה ומשחק הניווט המגניב הפכו לנו את היומיים למושלמים ומיוחדים. תודה “נוף צוקים” על יומיים של אושר בלב מדבר.

אלעד ומירית.
בילינו יומיים מדהימים במתחם הבקתות צימרים המושקע בלב הערבה התיכונה,. הן בבקתות והן במתחם עצמו ניכרה חשיבה של דורית בעלת הצימר על כל פרט . הכל בטוב טעם , רמה גבוהה ופונקציונאלית עם דגש על שילוב המתחם וכל פריט בנוף. הבקתה מרווחת ונעימה, הנוף עוצר נשימה, הג”קוזי בחוץ הצופה לנוף הוא חוויה בפני עצמה לפני ארוחת הבוקר ולפנות ערב לאחר חזרה מהטיול. במתחם הכינוס החיצוני הכולל מנגל המאפשר הכנת ארחה משותפת יש אפילו תנור חימום על עצים ורחבת ישיבה מסביב. ארוחת הבוקר בחד האוכל היפה בעל הנוף המדהים היתה המגוונת וטעינה ,ריבת צל מעשה בית ופינוקים נוספים. הכל ברוחב לב. אלכס מנהל המתחם ודורית ותומר הבעלים היו שם בשבילנו הן בארוח מכל הלב והן בסיוע והמלצות למסלולי טיול. טיילנו בקניון עדה ויום נוסף בחרנו לטייל בקטע בין נחל עשוש ונחל צופר הסמוכים למתחם במסלול שאלכס בעל הצימר הראה לנו. היו לנו עוד הרבה תוכניות שלא הספקנו. היתה לנו חופשה נפלאה במקום מדהים אליו נשמח לחזור. דורית בעלת הצימר כבר חשבה על כל דבר. מתאים לחופשה רומנטית, חופשה למשפחות עם ילדים מתבגרים, חופשה יוקרתית לחגוג יום הולדת, מקום למסיבת רווקים, חופשה עם החבר’ה, מטיילים בטבע / מטיילי ג’יפים.
גילי י.
המקום משתלב היטב במדבר אך עדיין מאוד מפנק ומודרני. מקום מצוין למשפחות עם ילדים. מארחים מקסימים. ממולץ מאוד. חוויה מדברית מקסימה מתאים לחופשה למשפחות עם ילדים קטנים, חופשה למשפחות עם ילדים מתבגרים, מטיילים בטבע / מטיילי ג’יפים.
אסף ק.