מטפלים

רשימת מטפלים בסביבה

עופרית מעוז

עופרית מעוז מטפלת בשיאצו בשילוב מתיחות מהמסאג’ התאילנדי וטווינא.

מזמינה לסדרה של 3 טיפולים מרפאי כאבים, התמקדות באזורי חולשה לחידוש אנרגיה והעצמת הנפש.

052-6130648


אוהד גוטפלד – הומאופת

בעל ותק של יותר מעשר שנים. לימד שש שנים בביה”ס להומאופתיה קלאסית של עתליה תורן בחיפה. מרפא של מחלות כרוניות , חוסר איזון רגשי או נפשי, מצבים בריאותיים חוזרים ונשנים,   ומצבים אקוטיים, תוך שחרור כוחות הריפוי והחיות, שטמונים באדם ובמקור הבעיה. תהליך הטיפול כולל פגישות לצורך שיחה, התאמת רמדי  (שמופקת מחומר טבעי)  לאדם ולמצבו, ומעקב.  הטיפול מתאים לכל הגילאים- מינקות ועד זקנה.

052-5759869


אייל שלמה

חי בערבה 20 שנה נשוי +3  (סיימתי למודי חקלאות בפקולטה ברחובות ) מתגורר במושב צופר למדתי במכללת רידמן תל אביב  ועוסק כ 10 שנים ברפואה משלימה. עבדתי בכללית משלימה באילת והיום אני מטפל בקליניקה במושב. אני מטפל ברפואה סינית מסורתית הכוללת דיקור מסורתי ,צמחי מרפא וטווינא ובזן שיאצו.

052-4260292


גליה תשבי

מטפלת מוסמכת ומנוסה ברפלקסולוגיה, בעיסוי רקמות עמוק ועיסוי שוודי. כמו כן שיעורי יוגה ליחידים

052-5450778


הילה ועקנין פלג

מדריכה בשיטת “ספלטר” למודעות הגוף ואורח חיים בריא.

בעזרת כפות הרגליים ושפת הגוף אפשר לראות איך האדם מתנהל בחיי היומיום שלו החל מהרבדים הבסיסיים של הגוף הפיסי, שינה, אוכל ומנוחה ודרך רבדים יותר עמוקים של תפיסת המציאות שלנו, יחסינו עם אנשים, העבר שלנו והדרך שבה אנו מרגישים מחוברים וקשורים אל המציאות בה אנו חיים.

אני מזמינה אתכם למסע משותף של התבוננות בחיים דרך כפות הרגליים ועבודה משותפת עם הגוף בעזרת תנועה מגע ונשימה להעמיק את הקשר שלנו עם הכלי שלנו, הגוף שלנו, ומתוך כך להביא יותר שמחה וחיבור לחיים האישיים שלנו.

050-7640337

 


חיים חזן

הרבליסט קליני, נטורופת. מומחה לצמחי מרפא ותזונה קלינית.

הטיפול בעיקר מתאים למחלות במערכת הנשימה, מערכת העיכול, טיפול בתסמונות עייפות, חיזוק המערכת החיסונית, אלרגיות מחלות כרוניות, ועוד.

לחיים 15 שנות ותק בתחום הטיפול המעשי, מרצה, מורה, וחוקר צמחי מרפא.

052-6170042

 


יעל זוהר כהן

חשיבה הכרתית- לימודי “ימימה”, על פי משנתה של הצדקת ימימה אביטל זצ”ל. לימוד מתמשך ומעמיק, אשר מטרתו גילוי מחודש של העצמי האותנטי, והשמחה אשר אינה תלויה בדבר. לגלות בתוכנו מה קיים כטוב- ואותו לחזק, ומה מתקיים כמיותר- ואותו להפריד ולנקות. לדעת לבחור ולפעול מתוך הטוב ולמען הטוב, מתוך שיקול וחיבור אל מהות נמצאת.

יעל זוהר כהן, מעבירה מזה 7 שנים שיעורי ימימה לנשים,

054-8107808

 


לומינה

ריפוי והעצמה דרך ציור מנדלות.

מהי מנדאלה? מנדאלה היא יצירה מעגלית, מבנה הנובע מתוך מרכז, מתארגן סביבו, וממחיש את שלמות הקיום. יצירת המנדאלה היא מסע לריפוי עצמי דרך צורות, צבעים ודימויים. דרך המנדאלה ניתן להתחבר לנוכחות המלאה של הרגע הזה, לחוות אור, אהבה, שמחה ויצירתיות.

כל אחד יכול! אין צורך בניסיון קודם או בכישרון לציור. 

054-6931604

 


 

ענת מררי

וואטסו, טיפול מגע במים לנשים.

וואטסו הוא מפגש חווייתי במים חמימים. המים החמים מערסלים ועוטפים, הגוף נע באופן חופשי וזורם עם תנועת המים, תוך מגע ותמיכה , וכך מתקבל שחרור של הגוף והרפיה עמוקה. הטיפול במים מתאים לכל מי שרוצה להרגיש טוב יותר, להתחבר לשקט הפנימי שלו שאובד לפעמים בחיי היום יום. מפגשי הוואטסו אפשריים כתהליך לטיפול במתח, חרדות וכאבים כרוניים כמו גב וצוואר. המים החמים ותמיכתם בגוף מאפשרים שחרור של עמוד השדרה, הפחתת  הלחץ מהחוליות והרפיה של השרירים. אפשריים גם כמפגש חד פעמי לפינוק והירגעות לעצמכם או למישהו אחר שאוהבים, כמתנת יום הולדת, או סתם ללא סיבה מיוחדת.

מומלץ ביותר לליווי נשים בתהליך ההריון. התנועתיות והציפה במים מעניקים תחושה של חזרה לרחם, המעצימה את הקשר אל העובר. אשמח להקשיב, לתת פרטים נוספים ובעיקר לקחת אתכם אל המים, לחיבור אל הנשימה, הרוגע והשקט הפנימי(.
הטיפול מתקיים בבריכה מחוממת ואינטימית במתחם הצימרים ימי מדבר או אחוונא שבצוקים)
054-5961511

 


שלמה הלר

יעוץ והכוונה להגשמה עצמית.

חיינו הם מסע חיפוש אחר משמעות והגשמה. מיום שנולדנו לימדו אותנו להתייחס אל המציאות באופן חד-צדדי, מנקודת מבט אישית ומצומצמת. כתוצאה מכך אנו רואים מציאות חלקית ומוגבלת, הנחווית כמתח, התנגדות, סתירה ומאבק. באפשרותנו לשחרר את המתח, לראות את התמונה השלמה, ולחוות הגשמה עצמית מלאה.

מזה חמש עשרה שנה מעביר סדנאות ומפגשים אישיים.

050-7850074

 


תמיר פלג

מטפל מרפא ומנחה סדנאות בקול ובהילינג ממקורות ישראל.

בקול שלנו יכולות רפואה גדולות כיוון שהוא עובר דרך כל גופנו, מכף רגל ועד ראש, מהדהד רוטט ונכנס לרבדים הכי עמוקים שלנו ומרפא. בהילינג ממקורות ישראל אני משלב תפילות, כוונות, שירים מתהילים וסמלים ממקורות ישראל הנכנסים לרובד הנשמתי. גם בקבוצות החוויה היא עוצמתית, הן של העבודה עם הקול, הן של העבודה עם ההלינג והן של האפשרות לחבר אותם יחד.

בעבודה בקבוצות ישנו רובד נוסף של “משחקי חיבור” בעזרתם ניתן ליצור שחרור, קירוב לבבות וריפוי עצמי דרך מגע ומשחק עם האנשים במעגל.

052-5362039


 

 

 

facebooktwitteryoutube